Японська кухня

Здавалося б, ну що може бути спільного у Львова з далекою Японією? Хіба що назва вулиці в новій частині міста і філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка (тому що навчають там спеціалістів з японської мови та літератури).

А ще львів’яни всім серцем полюбили японську національну кухню. Якщо ви теж належите до прихильників традиційних страв країни вранішнього сонця, пропонуємо ознайомитися з ресторанами, що на них спеціалізуються.

Японський Львів

Традиційні страви Японії дуже відрізняються від звичної нам слов’янської чи європейська кухня. Людина, яка вперше пробує суші, сашимі чи пікантний салат буде вражена незвичним поєднанням продуктів і способом їх подачі. Одного разу спробувавши, ви ніколи не забудете їх смак.

В чому ж секрет, запитаєте ви? Що робить ці страви такими особливими:

Основу для японських страв складають рис, водорості, риба та морепродукти. Скуштувати традиційну локшину і рис ви можете в спеціалізованому ресторані або ж замовити доставку японської їжі додому.

Смакуємо разом з eda.ua

Наш сервіс об’єднав більше сотні українських служб доставки з кафе, ресторанів, інтернет-магазинів та супермаркетів. Тепер вам не потрібно витрачати додатковий час на пошуки улюбленої страви. Ви можете зробити замовлення через інтернет або ж зв’язатися з нашим оператором по телефону. Наші співробітники в онлайн-режимі допоможуть зорієнтуватися в меню і вислухають всі ваші побажання.

Переваги eda.ua:

Спробуйте Львів на смак. Замовте улюблену японську їжу недорого прямо зараз!

/
Щоб перевірити вартість доставки: