Українська кухня - доставка у Сихівський район

Українська кухня відрізняється від інших слов’янських кухонь своєю неповторністю і самобутністю. Вона, як і український народ, пережила багато впливів від сусідніх держав, в складі яких були свого часу різні частини України, і остаточно сформувалася лише наприкінці ХІХ століття.

Сьогодні українська кухня дуже популярна в світі, особливо такі страви, як борщ та вареники. І звісно українське сало – всесвітньовідомий делікатес, який справді по смачному вміють готувати лише українці. Його їдять свіжим (соленим), запікають, коптять, смажать і варять. Ще салом шпигують усі види м’яса (крім свинини) і навіть поєднують його з солодкими компонентами (сало в шоколаді).

Характерною рисою традиційної української кухні є тривала термічна обробка продуктів. Їх спочатку варять або смажать, а потім ще запікають чи тушать. Така складна обробка допомагає зберегти аромат і смак страв, додає їм соковитості. В процесі приготування до основного інгредієнту можуть добавити ще більш ніж 10 продуктів, і створити таким чином складну багатокомпонентну конструкцію, яка має шалений смак та післясмак. Так готується, наприклад, борщ.

Готувати чи замовити?

Готувати страви нашої традиційної кухні, звісно, мусить вміти кожна жінка. Але чи потрібно демонструвати це щодня? Хіба не хочеться поласувати українськими смаколиками, не замазавши руки і не простоявши біля плити близько двох годин? А що як жінка поїхала до мами, так чоловіку що не їсти? А якщо друзі завітали раптово, а якщо на роботі корпоратив? Для вирішення усіх цих випадків є реальна допомога - доставка їжі додому з ресторанів вашого міста.

Всеукраїнський сервіс Eda.ua поєднав усі служби доставки готових страв з кращих ресторанів у вашому місті. Відтепер разом з Eda.ua дуже зручно порівняти пропозиції від відомих закладів та сімейних кафе, обрати бажану страву і замовити її у те місце, де вам буде зручно. Якщо ви знаходитесь у Львові, в Сихівському районі, то й обирайте пропозиції кращих закладів, що зроблять вам доставку.

При виборі ресторану чи кафе орієнтуйтесь на вартість і тривалість доставки, асортимент страв, відгуки наших користувачів. Ціна на їжу і доставку повністю залежить від закладу. Доставка українських страв додому разом з Eda.ua – це зручно і корисно!

Замовити на сервісі бажану страву дуже просто. Для цього потрібно виконати лише кілька кроків:

/