Слов'янська кухня - доставка у Шевченківський район

Смачно поїсти любить кожний українець, але не завжди є час на приготування їжі. За правилами великого міста щоденне відвідування кав’ярні чи ресторану було прийнятним для заможних людей. Сьогодні щоб смачно повечеряти, не обов’язково виходити з дому та їхати через півміста до улюбленого закладу. Зробити онлайн-замовлення на доставку їжі стало ще легше. Тепер не має потреби шукати сайт конкретного ресторану, продивлятись меню та гадати про смак страви. Не треба і переживати за можливість чи не можливість доставки. Це все вже зібране в одному місці. На Eda.ua.

Чергова служба доставки?

Наш сервіс – своєрідна база даних, що об’єднує пропозиції від найкращих кулінарнихзакладів Львова. Кожен бажаючий може скористатися онлайн-пошуком найбільш прийнятних для нього кафе, кав’ярень чи ресторанів. Ціна на їжу варіюється, тому кожен знайде собі смачні страви за вподобанням.

Також на сайті чи у мобільному додатку відвідувачі знайдуть актуальну інформацію про години роботи закладу, умови доставки їжі на дім, спеціальні тарифи на доставку до окремих районів. Особливої уваги заслуговують відгуки наших користувачів, за допомогою яких складається рейтинг ресторанів та кафе всього міста.

Постійні клієнти можуть реєструватися на сайті та брати участь у бонусній програмі. За кожне замовлення їм нараховуються бали, які накопичуються, щоб потім їх обміняти на вельми цікаві подарунки.

Який асортимент ресторанів?

Зазвичай меню закладів харчування різноманітне і представлене різними кухнями світу, але найбільш поширеною і актуальною для українців є слов’янська кухня. Тут є і смачні страви з національного меню: котлета по-київські, борщ з пампушками, вареники з сиром та ще багато смачної та ароматної їжі, що зробила Україну відомою в світі.

Не відстають по асортименту  і найближчі сусіди:

Як зробити замовлення?

Щоб замовити доставку їжі на дім достатньо зайти на сайт сервісу Eda.ua та вибрати один із закладів, що здійснює обслуговування Шевченківського району. Обираємо за своїми вподобаннями один з запропонованих ресторанів чи кафе, та вже з його меню – конкретну страву. Після підтвердження інформація про замовлення буде передана до обраного закладу, а після приготування доправлена до вас додому.

Швидко, зручно, недорого та смачно. І все це з Eda.ua.

/