Слов'янська кухня - доставка у Личаківський район

Наступає час обідньої перерви або вечері, а вдома немає що поїсти? А готувати зовсім немає бажання? Є гарний вихід – доставка їжі додому. У Львові багато закладів, де можна замовити смачні страви, які привезуть до вашого офісу чи додому. Уявіть, ви просто відкриваєте двері і кур’єр передає вам густий український борщ або куліш, угорський халасле чи польські фляки. І це тільки перші страви і лише мала частинка величезного асортименту слов’янської кухні, що пропонують кафе та ресторани Львова. Де ж заказати таку смакоту? Звичайно ж на Eda.ua?

Це один заклад чи кілька?

Eda.ua це інноваційний сервіс, створений для швидкого пошуку закладів харчування та служб доставки у найбільших містах Україні. На нашому сайті або у мобільному додатку за кілька кліків можна зробити онлайн-замовлення улюблених або незвичайних страв.

Також на сайті можна дізнатися про наявність кафе чи ресторанів у Личаківському районі, розклад їх роботи, меню  та умови доставки, а також про інші заклади міста, що зможуть доставити їжу до вас на дім. Якщо в момент перегляду кав’ярня не працює, то можна залишити попереднє замовлення, яке буде виконане одразу після відкриття закладу.

Інші переваги

Клієнти нашого сервісу залишають відгуки про заклади, які вони відвідали, та страви, що куштували. Тож ознайомившись з рейтингом, можна швидко вибрати найбільш прийнятний за асортиментом, ціною, умовами доставки, найближчим розміщенням ресторан.

Для постійних замовників діє цікава бонусна програма. Накопичуючи бали за реєстрацію, кожне замовлення та відгуки на сайті, поради друзям, зібрані бонуси можна обміняти на:

Асортимент страв

Слов’янська кухня багатогранна та різнобарвна. За багато віків своєї історії вона вбирала традиції різних культур, що сюди не належать: турецької, грецької, татарської, італійської, - становлячись від цього лише багатше та смачніше.

Серед страв слов’янської кухні можна знайти пропозиції для різних смаків та побажань. Поціновувачі м’яса будуть у захваті від різноманітних котлет, рулетів, ковбас, гуляшів зі свинини, баранини, яловичини та птиці. Смажені, тушковані, варені та копчені м’ясні делікатеси заставлять вас захлинатися слиною в очікувані кур’єра.

Вегетаріанці також знайдуть собі смачні та поживні страви з картоплі, капусти, буряку та інших овочів. Розсольник та інші пісні перші страви, зрази, деруни, салати, пироги з овочевою начинкою та консервація і маринади. Тож буде смачно всім, не сумнівайтесь!

/