Слов'янська кухня

Львів – дуже гостинне місто. Так склалося історично, що впродовж багатьох років на його території проживали представники різних народів. А саме місто входило до складу різних держав. Це неабияк позначилося на його архітектурі, культурі і традиціях.

Можливо тому, приїжджаючи до Львова ви відчуваєте себе ніби вдома. Але в той же час здається, що потрапити до європейського містечка.

Традиційні слов’янські страви у місті Лева

Коли ми говоримо про слов’янську кухню, то перш за все маємо на увазі популярні страви української, польської, білоруської, чеської та російської кухні. Історія і культура цих країн були тісно пов’язані між собою протягом довгих років. Це вплинуло і на гастрономічні смаки.

Традиційні страви наших народів дуже подібні. Звісно, кожна країна додала щось своє, але основні принципи приготування дуже схожі.

Слов’янська кухня включає в себе:

Доставка їжі разом з eda.ua

Сервіс еda.ua стане в нагоді якщо ви плануєте романтичну вечерю на двох або ж веселий корпоратив на роботі. Ми зібрали декілька десятків найрізноманітніших закладів Львова в одному місці для того, щоб ви могли швидко зробити замовлення на будь-який гаманець.

Тепер вам не потрібно телефонувати до кожного ресторану в пошуках улюбленої страви, ознайомитися з меню та ціною можна онлайн просто у нас на сайті.

Зробити замовлення дуже просто. Для початку оберіть ресторан з якого хочете отримати їжу. Ознайомтеся з меню та виберіть потрібні страви. Далі заповніть форму з реквізитами і чекайте СМС-повідомлення зі статусом вашого замовлення. От і все, лишилося дочекатися доставки за вказаною адресою.

Ви можете замовити доставку їжу додому через наш сайт або безпосередньо з телефону. Якщо у вас не має доступу до інтернету, просто зателефонуйте нашому оператору. Він допоможе зорієнтуватися в меню та прийме замовлення.

На нашому інтернет-порталі ви може ознайомитися з відгуками попередніх клієнтів. Це значно спростить вам процес вибору закладу харчування. Також ми постійно відслідковуємо акції та знижки в ресторанах. А отже, ви зможете не тільки смачно поїсти, а й зекономити кошти.

Крім того, на кожного клієнта, що зареєструється на сайті і в подальшому робитиме замовлення через наш сервіс, чекають приємні бонуси.

Досить зволікати, замовте смачні страви для себе і близьких просто зараз!

/
Щоб перевірити вартість доставки: