Ресторани Львова

Хоч і немає страв смачніших, ніж у бабусі, але інколи хочеться різноманіття. В такому разі варто замовити їжу додому з гарного ресторану. Але як визначити якість послуг закладу? Для цього чудово підходить сервіс eda.ua.

Коли хочеться смачненького, замовляйте доставку

Особливо зручно користуватися доставкою страв, якщо біля вас ніде немає кафе. А якщо і є, то в ньому можна все швидко перепробувати і почати сумувати за чимось незвичайним і новеньким. До того ж, щоб вийти кудись треба причепуритись, запросити друзів, це займає багато часу. Який маленький не був би бюджет, страви в ресторанах дорогі, а їсти і пити в компанії веселіше. Таким чином завжди купуєш більше, ніж хочеш спочатку. А доставлені страви часто недорогі, їх легко і швидко замовити.

Можна розрахувати суму замовлення, а поки чекаєш на кур’єра, поспілкуватись з друзями. Часто та сама їжа, що і в реальних закладах, в службах доставки коштує зовсім недорого. Причина цього в тому, що власнику кафе не треба витрачати гроші на оренду і він не включає її вартість в ціну страви.

Кафе Львова зовсім різні. Тут є гарно розпіарені і не досить відомі, ті, в яких готують багато страв з різних країн і вузькоспеціалізовані. Найпопулярніші кухні такі:

Але навіть одну і ту саму страву в різних місцях готують по-різному.

Замовити, не встаючи з-за комп’ютера

По-перше, на сайті подивитись коментарі клієнтів різних закладів і додати свій, порівняти рейтинги кафе і обрати найкраще. Функціонал допомагає у виборі. На сторінці каталогу біля кожної назви є шкала, на якій зеленим кольором позначений відсоток позитивних відгуків, а червоним - негативних. Заклади, про які позитивно пишуть, завжди вищі у списку.

Справа також викладені умови доставки: її вартість, час і сума мінімального замовлення. В меню розміщені якісні фотографії, при наведенні на кожну з’являється список продуктів, з яких приготована страва. Є два типи пошуку - по назві ресторану і страви. Якщо кур’єр прийме оплату карткою, це відмічено значком Visa Master Card. На сторінці кафе завжди є інформація про всі діючі акції і знижки.

Для оформлення замовлення потрібно обрати страви так, щоб їхня спільна вартість була не нижче мінімальної. Потім ввести своє ім'я, телефон та адресу. Вам і кур'єру буде зручно, якщо ви введете тип оплати. Якщо це готівка, напишіть, якими купюрами ви будете розплачуватись, щоб вам точно знайшли здачу. Можна також уточнити час замовлення і додати до нього коментар.

/
Щоб перевірити вартість доставки: