Домашня кухня - доставка у Шевченківський район

Кожна господиня хоче частувати свою сім'ю самими смачними стравами, але щоб приготувати смаколик, треба кілька годин простояти біля плити, а на це, найчастіше, просто немає часу.

Так що ж постійно годувати своїх коханих та близьких стравами нашвидкуруч? Зовсім ні, просто скористайтеся послугами сервісу Eda.ua і смачна домашня їжа, приготована кухарями кращих львівських ресторанів, вже через годину опиниться на вашому столі.

Домашня їжа по-ресторанному

Не варто думати, що ресторани – це завжди якась екзотична чи модна, наприклад, італійська кухня. Це не зовсім так. У кожного ресторану є в меню самі звичайні, повсякденні страви, які вони подають на бізнес-ланчі: борщ, різноманітні супи та каші, котлети, вареники, печеня, смажена і варена картопля.

Усі ці страви можна купити недорого, оскільки на бізнес-ланчах ресторани не заробляють. Їм основний дохід приносять торжества і свята, на яких замовляють делікатеси, екзотичні страви і елітні спиртні напої. Тому розцінки на домашню їжу, приготовану в ресторані, будуть мало чим відрізнятися від аналогічних страв, які можна придбати в гастрономічних відділах супермаркетів.

А ось смакові якості домашньої їжі по-ресторанному будуть відрізнятися в кращий бік. Повірте, навіть сама вибаглива господиня відкриє для себе щось нове в автентичній  козацькій каші або в смаженій картоплі по-селянськи.

Сервіс Eda.ua - зручно, швидко, смачно

І не будемо забувати про рівень сервісу, який ви отримаєте, роблячи замовлення через Eda.ua.

  1. Сервіс працює цілодобово. Якщо на момент замовлення ресторанна кухня працює, то замовлення в Сихівський район буде доставлено протягом години.
  2. Повна інформація про страви, які ви замовляєте. До них прикріплена фотографія, список інгредієнтів і актуальна ціна. Щодо кожного ресторану ви можете прочитати відгуки реальних людей, які робили в них замовлення.
  3. Проста процедура оплати. Ми співпрацюємо з усіма українськими банками. Оплатити послуги Eda.ua ви можете автоматично за допомогою інтернет-банкінгу або вашої пластикової картки.
  4. Гарантія якості та швидкості доставки. Ви отримуєте замовлені страви такими ж свіжими і ароматними, як при замовленні у ресторані.

Eda.ua – у нас по-домашньому смачно! Замовте у нас домашню їжу від кращих львівських рестораторів і переконайтеся, що наші страви такі ж смачні, як і у мами.

/